Prosinec

14.12. odpoledne

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Od: 16:30 - 18:30

Kde: hostinec u Jelena

Prosím o sváteční oblečení a lehkou (ne zimní) obuv. Budeme rády, když donesete trochu cukroví, ostatní občerstvení je zařízené.

Po besídce, cca mezi 18:00 - 18:30 proběhne ještě poslední nácvik na nedělní divadlo. Akce jsem záměrně spojila, jelikož mnoho účinkujících jsou právě děti ze školky a jejich maminky. Připravte ostatní příbuzenstvo na to, že na nácvik už odejdou. Divadlo by mělo být pro ně nedělním překvapením.

17.12. večer

VÁNOČNÍ ADVENTNÍ KONCERT

Koncert není pouze pro dospělé, ale pro celé rodiny. Je to krásná příležitost pro to, abyste seznámili děti s tím, jak se mají chovat při koncertech vážné hudby. Děti od 4 let to určitě zvládnou. 

Koncert se koná v sále v "Hostinci u Jelena"

18.12. od 18 hod

VÁNOČNÍ HRA O JEŽÍŠKOVI
vrcholem předvánočních akcí bude nedělní vystoupení dětí.

Společně si zazpíváme vánoční koledy, uvidíte divadlo v podání našich dětí, ochutnáte vzorky cukroví (můžete se pochlubit vlastní výrobou).

Kdo máte doma betlém (papírový, dřevěný, jakýkoliv ....) můžete ho přinést na tento večer, kde proběhne i výstava betlémů. 

22.12. dopoledne
ZRUŠENO 

VÝSTAVA BETLÉMU

Ve čtvrtek se pojedeme podívat do Staré Boleslavi na výstavu betlémů, kterou nás provede paní Zdena Zimová. Přepravíme se linkovým autobusem tam i zpět. Prosím o vyzvednutí všech dětí ve 13 hodin.  

19. - 22.12.
CHŘIPKOVÉ PRÁZDNINY
Kvůli vysoké nemocnosti je školka uzavřena.

23.12.-30.12

začátek "VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN"

DS Hlaveneček uzavřena

2.1.2023 se na Vás a děti zase těšíme