Rozlučka se školním rokem 2021/2022

Čtvrteční odpoledne se opravdu vydařilo. Měli jsme nejen krásné počasí, ale i skvělou atmosféru. Rozloučili jsme se s našimi předškoláčky, které jsme pasovali na školáky a s čistým svědomím je tak pouštíme do světa na jejich další životní etapu, kterou je Základní škola.

Odpoledne pokračovalo stavěním stanů, opékání buřtů, večerní procházkou a nakonec uložení do spacáků. Děti byly moc šikovné, přenocování zvládly na jedničku. Některé děti překvapily svou statečností a šikovností nejen samy sebe, ale i své rodiče.

A není divu, že se jim krásně usínalo, když měly slíbenou fantastickou snídani. Děkujeme mamince Terezce Poustecké za báječné palačinky! Královsky bylo postaráno i o všechny paní učitelky, za to děkujeme Olince Janouškové - taková snídaně by se nám líbila každé ráno :-)

V pátek jsme si s dětmi zašli na zmrzlinku a zakončili tak báječný školní rok.

Školákům přejeme bezproblémový a usměvavý vstup do Základní školy, jistě se do školního života rychle zapojíte a na školku si s hřejivým pocitem zavzpomínáte. Budeme moc rádi, když se za námi do Hlavenečku přijedete podívat a povíte nám, jak se vám ve škole daří.